معرفی فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال ...

Be Creative

در فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال ، توقف بی جا مانع کسب نیست! هرچقدر میخواهید بگردید و خرید نکنید ...

اولین نیستیم ، بهترین هم نیستیم ، اما بهترین ایده ها را برای اولین بار در اینجا خواهید دید ...


فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال در سال 1390 و با فروشگاه www.AMObaghal.ir فعالیت خود را آغاز کردند و اکنون با گذشت بیش از دو سال از آغاز به کار ، تنها از دامنه ی ir عمو بقال به درآمد میلیونی و فروش چند ده میلیونی رسیدیم. به همین منظور و با استقبال شما عزیزان و مشتریان عزیز بر آن شدیم تا شعبه های دوم ، سوم ، چهارم و پنجم فروشگاه های عمو بقال را هم تاسیس کنیم تا تمامی سلایق را ارضا کنیم.
هم اکنون فروشگاه های زنجیره ای عمو بقال یکی از معتبر ترین و مطمئن ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران میباشند و با توسعه ی خرید اینترنتی در جهان ، این فروشگاه ها هم مکانی مناسب برای خریدهای اینترنتی ایرانیان عزیز میتوانند باشند.

فروشگاه های رسمی عمو بقال عبارت اند از :

  1. عمو بقال دات آی آر (www.AMObaghal.ir)
  2. عمو بقال دات کام (www.AMObaghal.com)
  3. عمو بقال دات بیز (www.amobaghal.biz)
  4. شاپ ای بی دات آی آر (www.shopebay.ir)
  5. بقال مارکت دات آی آر (www.baghalmarket.ir)

و وبلاگ رسمی عمو بقال در بلاگفا (www.amobaghal.blogfa.com) که در آن میتوانید از جدیدترین اخبار و اطلاع رسانی های فروشگاه های عمو بقال با خبر شوید و همچنین با مدیر این سایت ها ارتباط برقرار کنید.

لازم به توضیح است که فروشگاه های بقال مارکت و شاپ ای بی دارای درگاه الکترونیکی هستند و شما میتوانید قبل از دریافت کالا وجه آن را به صورت آنلاین و الکترونیکی پرداخت یا واریز کنید (میتوانید به صورت پرداخت در درب منزل و پس از تحویل کالا هم پرداخت کنید . ) و حتی میتوانید پس از پرداخت آدرس منزل دوست خود را وارد کنید تا او را با یک هدیه درب منزلش غافلگیر و خوشحال کنید!

Be Creativeبازدید از این صفحه : بار
از تاریخ : 1392/12/28
منبع : سایت های کلبه ، عموبقال ، علم و زندگی ، عمو اس ام اس .